CCMNapapiirin BetoniHartwallBRPLapin KansaMehiläinenHockey Base OyMTVKivikylän Kotipalvaamo Oy
RoKi Hockey

Yhteystiedot

Edustuskiekon toimiston käynti- ja postitusosoite

RoKi Hockey Oy
Rovakatu 16 L2
96100 Rovaniemi

Olemme auki ma-pe klo 9-15. Toimisto kiinni 1.5. vapun vuoksi.

Asiakaspalvelu

Joonas Virtanen

Toimistotyöntekijä
toimisto@rokihockey.fi
040 579 6273

VERKKOKAUPPA

Joonas Virtanen

ylläpito, asiakaspalvelu
toimisto@rokihockey.fi

Myynti

Sauli Holck

myyntipäällikkö (yritysmyynti)
sauli.holck@rokihockey.fi
040 1400 962

Janne Hyvärinen

toimitusjohtaja
janne.hyvarinen@rokihockey.fi
040 612 6182

Pertti Heikkilä

myynti (oto)

Marko Krigsholm

myynti (oto)

Ravintolapalvelut

Irene Sääskilahti

ravintolapäällikkö
Rovaniemen juniorijääkiekon tuki ry
045 273 1677
irene.saaskilahti@rovaniemenkiekko.fi

Media

Matias Toropainen

Valokuvaus, sisällöntuotanto (oto)

Joonas Virtanen

Sisällöntuotanto, sosiaalinen media

Teemu Kangas

Graafinen suunnittelu, valokuvaus, ottelutapahtumatuottaja
041 315 1919
teemu.kangas@rokihockey.fi

Lappi Areenan mediapintojen aineistojen toimitus:
rokiaineistot@gmail.com

Joni Päivinen - JMEDIA Päivinen

Graafinen suunnittelu (oto)

Hallinto

Janne Hyvärinen

toimitusjohtaja
janne.hyvarinen@rokihockey.fi
040 612 6182

Pertti Heikkilä

puheenjohtaja

Urheilu

Jani Mikkola

Urheilutoimenjohtaja (oto)
jani.mikkola@rokihockey.fi
040 072 0548

Sakari Salmela

päävalmentaja
050 348 2077

Markku Määttänen

joukkueenjohtaja (oto)
040 5390 565

Mika Uramo

U20 SM päävalmentaja
Rovaniemen Kiekko ry
mika.uramo@rovaniemenkiekko.fi
040 768 9810

Turvallisuus ja toimitsijat (Mestis-ottelut)

Christa Haataja

Turvallisuuspäällikkö (oto)
Rovaniemen Kiekko ry
christa.haataja@ulapland.fi
puh. 040 561 44 99

Tero Puotiniemi

Turvallisuuspäällikkö (oto)
Rovaniemen Kiekko ry
tero.puotiniemi@gmail.com
puh. 045 631 99 96

Laskutustiedot, rekisteri- ja tietosuojaseloste

Laskutustiedot

RoKi Hockey Oy, y-tunnus: 1767240-1

Sähköinen laskutusosoite:
IBAN/OVT: 003717672401
Operaattori: Maventa
Operaattoritunnus: 003721291126

Paperilaskut:
RoKi Hockey Oy
17672401
PL 100
80020 Kollektor Scan

Laskutussähköpostiosoite:
17672401@scan.netvisor.fi
Liitetiedoston formaatti: PDF

Rekisteri- ja tietosuojaseloste

Roki Hockey Oy:n asiakastietojen tallennus ja käsittely tapahtuu EU:n yleisen tietosuoja-asetuksen (GDPR) mukaisesti. Asiakasrekisterin rekisteri- ja tietosuojaseloste löytyy täältä.